Konkurs Metamorfoza


Dziękujemy za udział w projekcie Metamorfoza! Wybraliśmy Zwycięzców, których zaprosimy na bezpłatne konsultacje i zabiegi.

O konkursie Metamorfoza

W związku z otwarciem naszego instytutu zaprosiliśmy Was do udziału w konkursie Metamorfoza. Wystarczyło wypełnić krótki formularz, dodać swoje zdjęcie i zapoznać się z Regulaminem. Wygraną jest bezpłatna konsultacja, pakiet zabiegów ustalonych wspólnie z lekarzem i Zwycięzcami oraz sesja zdjęciowa. Każdy etap metamorfozy będziemy dokumentować za pomocą zdjęć i filmów, które opublikujemy na naszych kanałach, dlatego niezbędna była zgoda na udostępnienie wizerunku.

Otrzymaliśmy kilkadziesiąt zgłoszeń i wspólnie z doktor Aleksandrą Olejarską wybraliśmy 3 osoby, które zaprosimy na bezpłatne zabiegi. Pierwotnie mieliśmy wybrać czterech Zwycięzców, jednak ze względu na czasową nieobecność doktora Serhiego Tsomakha, zdecydowaliśmy o wyłonieniu trzech osób. Wszyscy, którzy zgłosili swój udział w projekcie, otrzymują od nas zniżkę na zabiegi w wysokości 10%.

Kogo szukaliśmy?

Konkurs Metamorfoza skierowany był do osób, które nie korzystały wcześniej z operacji plastycznych i zabiegów medycyny estetycznej, takich jak lifting za pomocą nici PDO, wolumetria, czy modelowanie ust. Chcemy podkreślić naturalną urodę naszych Pacjentów i pokazać możliwości oraz bezpieczeństwo stosowania współczesnych zabiegów medycyny estetycznej.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Medycyna estetyczna | Ginekologia | Blefaroplastyka | Warszawa (@newu_institute)

Chcesz wykonać zabieg / leczenie lub jesteś w trakcie?

Zobacz jakie możesz uzyskać finansowanie i jak niska może być rata

zobacz więcej