O Nas


Od kilkunastu lat działamy w branży medycyny estetycznej i współpracujemy z lekarzami z całej Polski. NewU Institute to wynik naszego doświadczenia i marzeń o stworzeniu wyjątkowego miejsca dla Pacjentów.

NewU Institute

NewU Institute to centrum medyczne i szkoleniowe dla lekarzy, stworzone w oparciu o kilkunastoletnie doświadczenie firmy NewU. Nasz zespół to wysoce wykwalifikowani specjaliści z różnych dziedzin: medycyny estetycznej, chirurgii, okulistyki, fizjoterapii, ginekologii i uroginekologii.

Nasza misja

Naszą misją jest dbanie o zdrowie i wygląd Pacjentów, co realizujemy dzięki nowoczesnym urządzeniom, bezpiecznym preparatom posiadającym certyfikaty lub status wyrobów medycznych. Wzajemnie uzupełniające się zabiegi pozwalają nam w holistyczny sposób zadbać o Pacjentów, którzy szukają opieki na najwyższym poziomie. Stosujemy bezpieczne i sprawdzone procedury, mając na uwadze najnowsze wytyczne, rekomendowane przez polskie i międzynarodowe stowarzyszenia lekarzy.

Standardy opieki nad Pacjentem

Tworząc firmę NewU przez lata budowaliśmy nasze standardy opieki nad Pacjentem, oparte na zaufaniu i empatii. Odpowiadamy na wszystkie pytania i edukujemy, zarówno naszych Pacjentów jak i lekarzy z całej Polski, dla których prowadzimy specjalistyczne szkolenia z dziedziny medycyny estetycznej, blefaroplastyki oraz ginekologii estetycznej i funkcjonalnej.

Technologia i bezpieczeństwo

Jako firma NewU zajmujemy się m.in. dystrybucją certyfikowanych urządzeń oraz akcesoriów i preparatów stosowanych w medycynie estetycznej, m.in. nici PDO i P(LA/CL) pod marką własną NewU Thread Series. Od początku naszego istnienia najważniejsze było dla nas bezpieczeństwo Pacjentów i dostęp do nowoczesnych technologii, stosowanych na świecie. Działamy w oparciu o sprawdzone protokoły i terapie oraz doświadczenie naszego zespołu.

Nasz zespół

Lek. Anna Ptasiński
Okulista, specjalista medycyny estetycznej

Zobacz więcej
Lek. Serhii Tsomakh
Chirurg, lekarz medycyny estetycznej

Zobacz więcej
Lek. Maciej Pabisiak
Specjalista ginekolog-położnik

Zobacz więcej
Prywatne: Mgr Anna Lewczuk
mgr fizjoterapii, certyfikowany szkoleniowiec Capenergy

Zobacz więcej
dr Aleksandra Olejarska Chirurg Piękna
Lek. Aleksandra Olejarska
Chirurg, lekarz medycyny estetycznej

Zobacz więcej
Mgr Milena Żerańska
mgr pielęgniarstwa, certyfikowany szkoleniowiec Capenergy

Zobacz więcej