O Nas


Od kilkunastu lat działamy w branży medycyny estetycznej i współpracujemy z lekarzami z całej Polski. NewU Institute to wynik naszego doświadczenia i marzeń o stworzeniu wyjątkowego miejsca dla Pacjentów.

NewU Institute

NewU Institute to centrum medyczne i szkoleniowe dla lekarzy, stworzone w oparciu o kilkunastoletnie doświadczenie firmy NewU. Nasz zespół to wysoce wykwalifikowani specjaliści z różnych dziedzin: medycyny estetycznej, chirurgii, okulistyki, fizjoterapii, ginekologii i uroginekologii.

Nasza misja

Naszą misją jest dbanie o zdrowie i wygląd Pacjentów, co realizujemy dzięki nowoczesnym urządzeniom, bezpiecznym preparatom posiadającym certyfikaty lub status wyrobów medycznych. Wzajemnie uzupełniające się zabiegi pozwalają nam w holistyczny sposób zadbać o Pacjentów, którzy szukają opieki na najwyższym poziomie. Stosujemy bezpieczne i sprawdzone procedury, mając na uwadze najnowsze wytyczne, rekomendowane przez polskie i międzynarodowe stowarzyszenia lekarzy.

Standardy opieki nad Pacjentem

Tworząc firmę NewU przez lata budowaliśmy nasze standardy opieki nad Pacjentem, oparte na zaufaniu i empatii. Odpowiadamy na wszystkie pytania i edukujemy, zarówno naszych Pacjentów jak i lekarzy z całej Polski, dla których prowadzimy specjalistyczne szkolenia z dziedziny medycyny estetycznej, blefaroplastyki oraz ginekologii estetycznej i funkcjonalnej.

Technologia i bezpieczeństwo

Jako firma NewU zajmujemy się m.in. dystrybucją certyfikowanych urządzeń oraz akcesoriów i preparatów stosowanych w medycynie estetycznej, m.in. nici PDO i P(LA/CL) pod marką własną NewU Thread Series. Od początku naszego istnienia najważniejsze było dla nas bezpieczeństwo Pacjentów i dostęp do nowoczesnych technologii, stosowanych na świecie. Działamy w oparciu o sprawdzone protokoły i terapie oraz doświadczenie naszego zespołu.

Nasz zespół

Lek. Anna Ptasiński
Okulista, specjalista medycyny estetycznej

Zobacz więcej
Lek. Serhii Tsomakh
Chirurg, lekarz medycyny estetycznej

Zobacz więcej
Lek. Maciej Pabisiak
Specjalista ginekolog-położnik

Zobacz więcej
dr Aleksandra Olejarska Chirurg Piękna
Lek. Aleksandra Olejarska
Chirurg, lekarz medycyny estetycznej

Zobacz więcej
Mgr Milena Żerańska
mgr pielęgniarstwa, certyfikowany szkoleniowiec Capenergy

Zobacz więcej
Chcesz wykonać zabieg / leczenie lub jesteś w trakcie?

Zobacz jakie możesz uzyskać finansowanie i jak niska może być rata

zobacz więcej