Usuwanie rozstępów


Usuwanie rozstępów Warszawa

Usuwanie rozstępów

Rozstępy po ciąży, rozstępy w wyniku wahania wagi

Jak usunąć rozstępy? To pytanie zadaje sobie wiele kobiet i mężczyzn w różnym wieku. Rozstępy to inaczej blizny zanikowe skóry, dlatego w naszym Instytucie skutecznie usuwamy je tą samą metodą, co blizny.

Jak wyglądają rozstępy? Przyjrzyj się zdjęciu, które pokazuje rozstępy z bliska. Rozstępy pojawiają się w okresach wahania wagi i szybkiego wzrostu organizmu, na przykład kiedy chudniemy lub tyjemy. Rozstępy nierzadko występują także u młodych ludzi, będących w okresie dojrzewania.

Co musisz wiedzieć?

Czas trwania zabiegu

30-60 min.

Okres rekonwalescencji

Od razu po zabiegu można wracać do swoich aktywności prywatnych i zawodowych.

Kiedy powtórzyć zabieg

Po ok. 3-4 tygodniach. Ilość zabiegów dobierana jest indywidualnie.

Jak pozbyć się rozstępów?

Na rozstępy polecamy zabieg radiofrekwencji mikroigłowej Loktal, który przebudowuje skórę od wewnątrz. Jest mało inwazyjny i przynosi rewelacyjne efekty już po pierwszym zabiegu! Pięknie ujędrnia skórę, która w wyniku rozstępów straciła swoją elastyczność i napięcie.

Zazwyczaj potrzebujemy kilka serii zabiegów na rozstępy – ich ilość dobierana jest indywidualnie do potrzeb pacjenta. W przypadku świeżych, czerwonych rozstępów potrzebujemy mniejszej ilości zabiegów, dlatego tak ważna jest szybka reakcja.

Zabieg na rozstępy – jak wygląda procedura

W przypadku radiofrekwencji mikroigłowej Loktal zabieg trwa kilkanaście-kilkadziesiąt minut. Poprzedza go znieczulenie miejscowe specjalnym kremem. Następnie lekarz za pomocą specjalnej końcówki urządzenia rewitalizuje skórę, przykładając ją do zmienionego obszaru skóry. Pacjenci określają zabieg, jako mało bolesny – jest to jednak sprawa indywidualna, uzależniona m.in. od wrażliwości Pacjenta czy parametrów urządzenia, użytych w konkretnym przypadku. Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i lekko podrażniona, ale objawy ustępują po 1-2 dniach.

Usuwanie rozstępów — cena

nazwa zabieguCena Pakiet
Usuwanie rozstępów za pomocą RF Loktal1 000 zł-10% (min. 3 zabiegi)

FAQ

Ile wynosi rekonwalescencja po zabiegu?

Okres rekonwalescencji wynosi ok. 7 dni, ale pacjentka może w tym czasie podejmować codzienne aktywności zawodowe czy prywatne.

Czy zabieg usunie rozstępy po ciąży?

Tak, polecamy ten zabieg również w takim przypadku. Najczęściej wykonujemy go wtedy na brzuchu, piersiach, czy pośladkach. Pacjentka powinna się zgłosić na zabieg po zakończeniu okresu karmienia piersią.

Jak pielęgnować skórę po zabiegu?

Skóra nie wymaga wtedy szczególnej pielęgnacji. Ważne jednak, aby unikać opalania się, a w ciągu pierwszych 7-10 dni po zabiegu rezygnujemy z basenu i stosowania balsamów / kremów, które mogłyby nas uczulić. Najlepiej sięgać po sprawdzone kosmetyki.

Czy karmiąc piersią można korzystać z zabiegu?

Nie. Zapraszamy na zabieg, kiedy Pacjentka zakończy laktację.

Kiedy pojawiają się efekty?

Pełny efekt pojawia się po 3-4 tygodniach, bo tyle czasu potrzebuje skóra, aby wytworzyć nowe włókna kolagenowe i elastynowe. Zabieg Loktalem możemy łączyć np. z radiofrekwencją bezigłową Capenergy.

Przeciwwskazania do zabiegu radiofrekwencji na rozstępy

Ciąża lub karmienie piersią, rozrusznik serca, metolowe implanty, aktywna infekcja, choroba nowotworowa.

Umów się na wizytę lub konsultację    Chcesz wykonać zabieg / leczenie lub jesteś w trakcie?

    Zobacz jakie możesz uzyskać finansowanie i jak niska może być rata

    zobacz więcej