Modelowanie ust


Modelowanie ust

Powiększanie ust i korygowanie ich asymetrii

Modelowanie ust to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej, z którego chętnie korzystają kobiety i mężczyźni w różnym wieku. Zabieg służy nie tylko powiększeniu ust, ale też podkreśleniu czerwieni wargowej i wyrównaniu asymetrii ust. Nawilżone i pełne usta to przepis na młodszy wygląd i piękny uśmiech!

Powiększanie ust zapobiega wiotczeniu i utracie jędrności ust, które następują wraz z wiekiem. Modelowanie ust pozwala na korektę ich kształtu w przypadku widocznej asymetrii, brakiem proporcji między górną a dolną wargą, opadających kącików ust.

Co musisz wiedzieć?

Czas trwania zabiegu

30-45 min

Okres rekonwalescencji

7-10 dni

Efekty

Pojawiają się od razu po zabiegu. Efekt utrzymuje się ok. 6-8 miesięcy.

Powiększanie ust – przebieg zabiegu

Zabieg powieszania ust poprzedza konsultacja lekarska. Lekarz ustala z Pacjentem możliwe do osiągnięcia efekty, pyta o przyjmowane leki i choroby przewlekłe, objaśnia procedurę zabiegu oraz przekazuje informacje na temat zaleceń po zabiegu.

Zanim lekarz przystąpi do modelowania ust, stosuje krem znieczulający, który pozostawia na ustach na kilkanaście minut. Powiększanie ust polega na wstrzyknięciu w czerwień wargową odpowiedniej ilości wypełniacza, który ma spowodować pożądany efekt zabiegu.

Powiększanie ust na płasko

Powiększanie ust na płasko to coraz popularniejszy zabieg dający świetny, naturalny efekt uwydatnienia ust. Modelowanie ust w ten sposób podkreśla ich naturalny kształt, unikając tzw. „dziubka” lub „efektu kaczych ust”. Lekarz podaje wypełniacz w górną wargę i łuk kupidyna w kierunku prostopadłym do czerwieni wargowej. Klasycznie podaje się w kierunku równoległym.

Modelowanie ust – efekty zabiegu

Efekty zabiegu modelowania ust są widoczne bezpośrednio po zabiegu. Usta mogą być delikatnie opuchnięte, więc na finalny efekt trzeba poczekać kilka dni. W zależności od tego, ile wypełniacza podano i jaki efekt chciał uzyskać Pacjent, usta mogą być mniej lub bardziej wydatne.

Modelowania ust metodą na płasko z korekta blizny na dolnej wardze.

Modelowanie ust — cena

nazwa zabieguCena regularna
Modelowanie ust od 1 300 zł

FAQ

Czy 1 ml wypełniacza wystarczy na powiększenie ust?

1 ml wystarczy, żeby powiększyć usta. Oczywiście wszystko zależy od tego, czy usta są bardzo wąskie (wtedy możemy potrzebować więcej wypełniacza), czy nie oraz od tego, jaki efekt chce uzyskać Pacjentka. Z reguły jednak 1 ml to wystarczająca ilość, żeby wykonać zabieg.

Czy powiększanie ust boli?

Zabieg nie jest bolesny, ponieważ wcześniej stosujemy znieczulenie miejscowe za pomocą specjalnego kremu. Pacjent może odczuwać delikatne rozpieranie lub szczypanie, ale jest to do zniesienia.

Jak uzyskać naturalny efekt po modelowaniu ust?

Zanim zdecydujesz się na zabieg, sprawdź efekty zabiegów danego lekarza. Podczas konsultacji omów z nim, jaki efekt chcesz uzyskać i jaką metodę modelowania ust dobrać do Twojego typu urody.

Powiększanie ust – jak długo utrzymuje się efekt?

Ok. 6 miesięcy.

Czy zabieg wyrówna asymetrię, ale bez powiększania ust?

Tak. Wówczas lekarz pracuje tylko na tej powierzchni, która wymaga wyrównania.

Czy usta wracają do swojej wielkości, kiedy efekt już ustąpi?

Tak.

Ile kosztuje powiększanie ust?

Cena uzależniona jest od ilości wypełniacza. Zachęcamy do sprawdzenia cennika.

Czy powiększone usta można rozpuścić?

Tak i my również wykonujemy taki zabieg za pomocą hialuronidazy.

Umów się na wizytę lub konsultację    Chcesz wykonać zabieg / leczenie lub jesteś w trakcie?

    Zobacz jakie możesz uzyskać finansowanie i jak niska może być rata

    zobacz więcej