Lek. Agnieszka Modzelewska

Szczególnie interesuje się odmłodzeniem i poprawą wyglądu okolicy oka. W codziennej pracy łączy wiedzę z zakresu medycyny estetycznej z doświadczeniem zdobywanym w Klinice Okulistycznej. W relacji z pacjentem kieruje się zasadą „mniej znaczy lepiej”. Szczególną uwagę zwraca na kompleksowe podejście do problemu, na poprawę kondycji i wyglądu skóry i zabiegi Anti-Aging.

W celu ciągłego doskonalenia umiejętności i zdobywania wiedzy regularnie uczestniczy w warsztatach z zakresu medycyny estetycznej, w tym z zastosowania preparatów kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej typ A czy nici liftingujących PDO. Bierze udział w konferencjach oraz kongresach Dermatologii Estetycznej, Medycyny Anti-Aging oraz Okulistyki. Mając na uwadze zadowolenie, zdrowie i bezpieczeństwo swoich pacjentów, współpracuje z lekarzami innych specjalności takich jak: chirurgia plastyczna, dermatologia czy chirurgia naczyniowa.

Znajomość języków:

Specjalizacja

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarskim. Ukończyła specjalizację z okulistyki w Szpitalu Klinicznym im. Prof. W. Orłowskiego w Warszawie oraz studia podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w Centrum Kształcenia Podyplomowego. Odbyła liczne szkolenia z zakresu medycyny estetycznej.

Wykonywane zabiegi

Chcesz wykonać zabieg / leczenie lub jesteś w trakcie?

Zobacz jakie możesz uzyskać finansowanie i jak niska może być rata

zobacz więcej