Modelowanie ust na płasko


Modelowanie ust na płasko

Usta są nieodłącznym atrybutem kobiecości, przykuwają wzrok i mają wpływ na nasze poczucie atrakcyjności. To dlatego zabieg powiększania ust zdobył tak dużą popularność, ale ostatnio szczególnie jedna technika tego zabiegu wzbudza szczególne zainteresowanie. To modelowanie ust na płasko – na czym polega metoda Paris lips?

Modelowanie ust na płasko – na czym polega zabieg

Modelowanie ust metodą na płasko przynosi bardzo naturalny efekt, bez tzw. „kaczego dziubka”, czy „kaczych ust”. Ilość preparatu dobierana jest indywidualnie. Górna warga przy zastosowaniu techniki na płasko nie jest wywinięta do góry, czyli unikamy jej nadmiernego uwypuklenia. Stąd też nazwa Paris lips, czyli nawiązanie do naturalnego piękna, z którego słyną Paryżanki. Pamiętajmy jednak, że metodę powiększania ust dobieramy indywidualnie do wskazań i oczekiwań Pacjentki lub Pacjenta – w końcu mężczyźni również decydują się na ten zabieg!

Metoda modelowania ust na płasko — wskazania

Głównym wskazaniem do zabiegu są oczywiście względy estetyczne – modelowanie ust na płasko ma podkreślić naszą urodę i wyraźniej zaznaczyć nasz atrybut, czyli piękne usta. Wśród innych wskazań, z jakimi zgłaszają się do nas Pacjentki to głównie: asymetria ust i blizny zlokalizowane na wardze.

Usta na płasko – jak wygląda zabieg

Przebieg zabiegu modelowania ust na płasko nie różni się od standardowego powiększania ust. Najpierw Pacjentka przychodzi na konsultację, podczas której wypełniana jest karta Pacjenta, eliminowane przeciwwskazania do zabiegu oraz ustalane są oczekiwane efekty zabiegu. Następnie lekarz znieczula Pacjentkę za pomocą specjalnego kremu z lidokainą lub iniekcyjnie. Następnie lekarz przeprowadza zabieg – jeśli wykonuje go metodą na płasko, podaje wypełniacz w określone miejsca, koncentrując się głównie na górnej wardze. Istotną różnicą w podawaniu wypełniacza jest to, że robimy to prostopadle do czerwieni wargowej, a nie równolegle, jak w standardowych technikach.

Usta na płasko – efekty

Po zabiegu modelowania ust na płasko osiągamy naturalny efekt, bez przerysowania. Górna warga jest perfekcyjnie wymodelowana, okolice łuku kupidyna są pięknie podkreślone. Usta przed i po modelowaniu na płasko mają bardziej wyrównane proporcje, bo podczas zabiegu skupiamy się głównie na górnej wardze (która jest mniejsza), a dolną delikatnie podkreślamy. Pełny efekt można ocenić po ok. 2 tygodniach. Jak długo się utrzyma? Z reguły 6-12 miesięcy, ale jest to indywidualna sprawa.

Metoda na płasko – czy zabieg jest bolesny

Każdy z nas inaczej odczuwa ból czy dyskomfort związany z zabiegiem. Modelowanie ust, niezależnie od tego, jaką metodę stosujemy z reguły nie jest bolesne, ponieważ stosujemy znieczulenie. Pacjent może odczuwać jednak rozpieranie ust w trakcie aplikacji preparatu.

Modelowanie ust na płasko – opinie

Opinie po zabiegu modelowania ust na płasko są bardzo pozytywne wśród Pacjentek, które preferują bardziej naturalny wygląd. Usta nie wyglądają na zrobione, a jednak osoby z otoczenia dostrzegają zmianę w wyglądzie – i o to chodzi!

Modelowanie ust na płasko — cena

nazwa zabieguCena Pakiet
Modelowanie ust / 1 ml kwasu hialuronowego1300 zł1 000 zł (za każdy kolejny ml )

Kontakt z nami    Chcesz wykonać zabieg / leczenie lub jesteś w trakcie?

    Zobacz jakie możesz uzyskać finansowanie i jak niska może być rata

    zobacz więcej