Lek. Anna Ptasiński

Dba o powieki Pacjentów, jak nikt inny. Trzyma pieczę nad okuloplastyką w NewU Institute, przeprowadza zabiegi blefaroplastyki oraz jest Instruktorem, podczas organizowanych przez NewU szkoleń dla lekarzy.

Pani doktor jest specjalistą chorób oczu, która łączy szeroką wiedzę z zakresu zabiegów chirurgicznych okolic oczu z zabiegami medycyny estetycznej. Jest współwłaścicielką Medicine Clinic w Józefowie.

Pacjentki cenią ją za profesjonalizm, niezwykłą precyzję w zabiegach blefaroplastyki oraz budowanie relacji opartych na wzajemnym zrozumieniu i empatii.

Znajomość języków:

Specjalizacja

Lek. Anna Ptasiński ukończyła Studia Medyczne w Poznaniu oraz Studia Podyplomowe w dziedzinie Medycyny Estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Na jej doświadczenie składają się liczne szkolenia i kursy, m.in. w USA i Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a także staż zawodowy z chirurgii okuloplastycznej w klinice dra Romulo Mene w Brazylii, międzynarodowego eksperta w dziedzinie medycyny estetycznej, pioniera i twórcy protokołów kojarzonych technik odmładzania oraz rewitalizacji skóry twarzy.

Doktor Ptasiński jest na bieżąco z aktualnymi badaniami i technikami zabiegowymi. Uczestniczyła m.in. w szkoleniu Europejskiej Szkoły Okulistyki (ESACO) w Szwajcarii pod okiem światowej sławy chirurga okuloplastycznego dra Ramona Mendela, a także w konferencjach naukowych w kraju i zagranicą, m.in. w USA, Brazylii, Japonii czy na Wyspach Brytyjskich.

Pani doktor wykonuje zaawansowane zabiegi chirurgiczne i frakcyjno-mikroigłowe z użyciem urządzenia medycznego Loktal. W swoim dossier ma setki zabiegów plastyki powiek górnych i dolnych (metoda przezskórna i przezspojówkowa). Nazwisko Ptasiński regularnie przewija się na największych ogólnopolskich grupach pacjentów w social mediach, skupionych wokół blefaroplastyki.

Wykonywane zabiegi

Chcesz wykonać zabieg / leczenie lub jesteś w trakcie?

Zobacz jakie możesz uzyskać finansowanie i jak niska może być rata

zobacz więcej